X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

۲۰ خوراکی چربی سوز
۲۰ خوراکی چربی سوز
varzesholaqari سیب سبز :سیب سبز نیز دارای خواص متمایز است و با داشتن آنتی اکسیدان بالا برای تقویت سیستم ایمنی بدن وبالا بردن چربی سوزی مفید است .21 - خیارها:خیار به عنوان یکی
سیب سبز :
سیب سبز نیز دارای خواص متمایز است و با داشتن آنتی اکسیدان بالا برای تقویت سیستم ایمنی بدن و
بالا بردن چربی سوزی مفید است .

21 - خیارها:

خیار به عنوان یکی از سبزیجات سالم و کم کالی در جهان شناخته شده است و با توجه به اینکه از بهترین تامین کننده های آنتی اکسیدان است مصرف باالیی را دارد .

خیار دارای ویتامین C و منیزیم می باشد و با توجه به کالری کم آن به عنوان یک ماده کالری صفر 

شناخته می شود .مصرف خیار عالوه بر کنترل اشتها و چربی سوزی برای شادابی و جوان پوست توصیه می شود و بهتر است که پوست آن دور انداخته نشود و حتما پوست آن مصرف شود .

22 - نان گندم کامل :

امروزه بهترین نان ها و سالم ترین آنها را نان های سبوس دار و یا نان های قهوه ای می دانند و توصیه می شود از مصرف نان های سفید خودداری شود و زیبایی نان به خاطر سفید بودن آن نشان سالم بودن نان مصرفی نیست .

نان های سبوس دار دارای برخی از اجزای اساسی و الزم برای بدن مانند آهن ، منیزیم ، مس ، منگنز و اسیدپانتونیک هستند و کالری کمتری نسبت به نان های سفید دارند .

تحقیقات نشان می دهد زنانی که از نان ها و غالت کامل استفاده می کنند به دلیل فیبر باال در نان گندم کامل نسبت به زنانی که از نان گندم کامل استفاده نکرده اند کمتر در معرض خطر ابتال به سندرم متابولیک قرار دارند .

23 -عدس :

عدس را نیز می توان به عنوان یک غذای کامل بیان کرد ، عدس دارای چربی اشباع و کلسترول بسیار پایین بوده و پروتئین ، منیزیم ، پتاسیم و آهن مناسبی دارد که برای سالمتی بدن بسیارمهم می باشد .

عدس برای کنترل اشتها بسیار مناسب است و با مصرف آن می توان مدت رمان بیشتری را سیر بود وبا انرژی خیلی خوبی فعالیت های خود را انجام داد .

24 - گوجه فرنگیها :

گوجه فرنگی دارای کالری ، کلسترول و چربی های اشباع بسیار پایین بوده و داری پتاسیم خیلی خوب می باشد و همچنین دارای ویتامین C خوبی می باشد که برای دفع سموم بدن نیزمناسب می باشد ، گوجه فرنگی را عالوه ب اینکه می توان به شکل خام استفاده کرد می توان از آن به عنوان طعم دهنده و یا یک خوراکی نیز استفاده کرد .

25 - قارچ :

قارچ نیز به عنوان یک گزینه سالم برای رژیم غذایی توصیه شده است ، قارچ دارای کالری کم و در حد صفر می باشد که معموال به آن کالری منفی نیز گفته می شود که به همین خاطر در چربی سوز و کاهش وزن بدن می تواند مؤثر باشد .کسانیکه به مصرف پیتزا عالقه بسیار زیادی دارند می تواند قارچ را جایگزین گوشت کرده تا هم از خاصیت قارچ بهره مند شوند و هم اینکه غذای مورد علاقه خود را با لذت بیشتری میل نمایند.

ادامه در پست بعدی...
موضوعات مرتبط با این مطلب : | نسخه قابل چاپ
____________________________________________________
برچسب ها:


نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی